ВестиПопуларно

(Вознемируачко видео) Жена во Мексико ја киднапирала 8-годишната пријателка на нејзината ќерка и барала откуп, па се завршило трагично

8-годишно девојче, беше киднапирано и убиено од мајката и таткото на нејзината најдобра другаркa во Таксо, Мексико.

Киднаперот и убиецот е мајка на најдобрата пријателка на девојчето и нејзиниот сопруг, кои ја киднапирале вчера кога си играла со нивната ќерка и побарале откуп од 250.000 долари. Девојчето било пронајдено безживотно во вреќа за ѓубре во Таксо.

Дејствијата на Камила ги шокираше жителите на Таксо, кои, гледајќи дека властите не ги уапсија одговорните, решија да си ја правдата во свои раце

Жената била претепана од разгневената толпа и починала попладнево.

На следниот линк можете да видите како бесната топлка ја нападна жената.

Ве предупредуваме, видеата се вознемирувачки. За да ги гледате, кликнете ТУКА или TУКА