ЗабаваПопуларно

Шокантно: Жената на Канје Вест, Бјанка Ценсори забележана со нормална облека?!

Сопругата на Канје Вест, Бјанка Ценсори, ги шокираше сите откако се појави изненадувачки скромна облека

Се шпекулира дека аутфитот на Ценсори е по пристоен поради стравувањата дека може да се соочи со затвор или огромна парична казна за речиси гол изглед во Париз

За разлика од нејзиниот типично проѕирен изглед, архитектката носеше виолетов горен дел со долги ракави со пар непроѕирни чорапи како панталони додека го напушташе хотелот Риц Париз.

Носеше пар црни потпетици со шпиц и беше видена како носи огромна кожна чанта на нејзиното рамо.

Нејзиниот нов изглед доаѓа набргу откако таа се облече во смел приказ во целосно чиста облека и без долна облека кога излезе на вечера со 46-годишниот рапер во петокот и откако беше објавено дека може да се соочи со правни последици поради нејзината речиси гола изгледа во Париз.

Повеќе од вообичаената мода на Ценсори може да видите ако стиснете тука, или па тука, а може и тука!