Селебрити

Селена Гомез објави прилично разголени фотографии, несвојствени за неа, па ги избриша

Селена Гомез објавни едни од најразголените фотографии досега, додека позира во градник без прерамки за време на викендот.

Во серијата подоцна избришани селфија на Инстаграм, 31-годишната ѕвезда од “Only Murders in the Building” и пејачка, Селена е во прилично разголено издание, додека сензуално гледа во камерата со раката позади глава.

Селена ги објави овие фотографии во неделата, а потоа ги избриша после неколку минути.