Селебрити

Сите го видоа задникот на свршеницата на Џеф Безос

Лорен Санчез често е мета на критики, а сега има нов момент поради кој таа е актуелна тема на дискусија.

Мултимилијардерот Џеф Безос веќе подолго време ужива во романтична врска со атрактивната Лорен Санчез, која е шест години помлада од него. Тој не се одвојува од својата вереница, па речиси секогаш се заедно во јавност.

Овој пат, фотографите кои будно ги следат, уловија незгоден момент што се случи на аеродромот во Италија.

Поранешната новинарка носела жолт летен фустан од брендот „Dolce & Gabbana“, но ветрот реши да и зададе малку мака, па во еден момент фустанот и се крена во пределот на задникот, откривајќи нешто повеќе од таа сакаше.

Безос се потруди џентлменски да и „помогне“ поради љубопитните погледи, но не успеа – откриените атрибути на неговата вереница и понатаму беа во центарот на вниманието.