18+

Ви текнува ли на Коко Остин, на Ајс Ти жена му?

Според информациите кои се достапни во првите линкови на Гугл, Коко кариерата ја започнала во 2001-ва година како Плејбој модел. Работела и на неколку нискобуџетни филмови. Таа 2001-ва се омажила и со раперот Ајс Ти, со кого учествува во реалното шоу “Ice Loves Coco”.

Станува збор за многу вредна жена, па има сопствено шоу во Лас Вегас, а од неодамна заработува и на платформата “OnlyFans”.

Коко е нашиот денешен избор за „разголената“ категорија.