Author: Игор

Селебрити

„Работев по 14 часа за 750 евра, а потоа Бог ми го прати спасот“ Која е Милица Полскаја која го чека своето 5-то дете со милионерот што го крие

Инфлуенсерката Милица Полскаја откри дека е бремена по петти пат и дека оваа добра вест веќе некое време ја крие

Прочитај повеќе
Забава

(ВИДЕО) Жестока тепачка на плажа! Жени се испотепале пред децата, а причината е повеќе од бизарна

Високите температури ширум регионот довеле до конфликт во познато италијанско летувалиште меѓу две припаднички на понежниот пол, кои решиле спорот

Прочитај повеќе
Вести

(ВИДЕО) Објавена страшна снимка од електричар кој го удира струја: Почнува да се грчи на скалите, а потоа доаѓа неговиот ангел чувар

На социјалните мрежи кружи драматично видео, снимено на 8-ми јули во провинцијата Чонбури во источен Тајланд. Сангиам Куеконг (82) најмила

Прочитај повеќе
Спорт

Девојката на Дани Олмо има турбулентно минато. Нејзиниот партнер завршил во затвор, се развела па се омажила за друг

Лаура Шмит ужива најголема популарност досега, а причината за тоа е дефинитивно тоа што таа е понежната половина на фудбалерот

Прочитај повеќе
ВестиПопуларно

(ВИДЕО) Патување со брод претворено во хорор! Девојка мистериозно исчезнала пред 27 години, најновите информации за неа ќе ве шокираат!

Ејми Лин Бредли исчезнала од луксузното крстарење на кое била со своите родители. Имала 23 години, а сега многумина веруваат

Прочитај повеќе
Вести

Мистерија на Крф: На плажа пронајдено безживотно тело на жена, до неа цело време бил нејзиниот партнер

Властите започнаа истрага за да ја разјаснат причината за смртта на жената. На плажата во Ретимно, Крф, вчера, 15 јули,

Прочитај повеќе
Храна и Здравје

Ова мора задолжително да го правите по пливање во базен, бактериите можат да навлезат во нервниот систем

Лекарите советуваат да се внимава во базените, езерата и морињата поради честите инфекции на увото предизвикани од бактерии и габи,

Прочитај повеќе