Друго

ДругоПопуларно

Не е убиен поради својата професија: Две лица приведени поради убиството на докторот во Железара

Две лица се приведени, а полицијата врши претреси во врска со случајот на неодамнешното убиство на матичниот лекар во кругот

Прочитај повеќе
ДругоПопуларно

Мал срцев удар – пет симптоми кои најчесто ги занемаруваме

Кога многумина од нас помислуваат на срцев удар, може да помислиме на драматична болка во градите што јасно укажува дека

Прочитај повеќе
Друго

Што се во хороскоп најбогатите луѓе на светот? Дури 27 милијардери се родени во ист хороскопски знак

Знаете ли што се во хороскоп Илон Маск, Џеф Безос, Руперт Мердок? Верувале или не, многу од светските милијардери го

Прочитај повеќе