Забава

Забава

(ВИДЕО) Жестока тепачка на плажа! Жени се испотепале пред децата, а причината е повеќе од бизарна

Високите температури ширум регионот довеле до конфликт во познато италијанско летувалиште меѓу две припаднички на понежниот пол, кои решиле спорот

Прочитај повеќе
Забава

Сестра ми ми наплати 230 евра за да се дружам со неа: Останав без пари поради тоа, а и брат ми беше вклучен во се

Да се ​​организира вечера за голема група луѓе може да биде скапо, но дали очекувате гостите да издвојат стотици за

Прочитај повеќе
ЗабаваПопуларно

Грк бара помош на „Reddit“ – Ќе се женам со Македонка, имате ли некој совет за мене: Покрај честитките, има и урнебесни коментари

На социјалната мрежа „Reddit“, еден Грк објавил дека ќе се жени со девојка од Македонија во петок (веројатно пред 2

Прочитај повеќе
ЗабаваПопуларно

Скриените приказни за опседнатиот Алкатраз ќе ви ја заледат крвта во вените: „Пред мене има големи црвени очи! Пушти ме да си одам!!!“

Според легендите во Алкатраз, меѓу другото, во празните соби во текот на ноќта редовно се слушале шепоти, плач, врисоци и

Прочитај повеќе
Забава

Скоро 5 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ! Бебе за прв пат ја гледа својата мајка водителка на ТВ, неговата реакција ќе ве стопи

Реакцијата на девојката го разбуди ТикТок, а видеото собра повеќе од 4,8 милиони прегледи и над 700.000 лајкови. Спортскиот водител

Прочитај повеќе
Забава

Дали спиете додека ви е вклучена климата? Веднаш прекинете, многу е опасно, а еве зошто!

Клима уредите станаа неопходни во домаќинствата во текот на топлите летни денови и ноќи, обезбедувајќи ослободување од топлината и овозможувајќи

Прочитај повеќе
ЗабаваПопуларно

Баба Ванѓа најавила дека крајот на светот ќе почне во 2025-та: Не чекаат 3.000 години војни

Баба Ванѓа, позната и како Вангелија Пандева Гуштерова била слепа бугарска пророчица родена во Струмица, а надалеку позната по своите

Прочитај повеќе