Селебрити

Селебрити

„Работев по 14 часа за 750 евра, а потоа Бог ми го прати спасот“ Која е Милица Полскаја која го чека своето 5-то дете со милионерот што го крие

Инфлуенсерката Милица Полскаја откри дека е бремена по петти пат и дека оваа добра вест веќе некое време ја крие

Прочитај повеќе
ПопуларноСелебрити

Австралија го депортира бендот на Џек Блек откако посакаа атентатот на Доналд Трамп да биде “успешен следниот пат”

Моментал Холивудскиот актер Џек Блек и неговиот бенд “Tenacious D” се на турнеја во Австралија кај што ги посетуваат сите

Прочитај повеќе
Селебрити

Има 51 година, има две ќерки од два брака – тело за 10-ка и изгледа како светски модел: Хрватката изгледа неверојатно

Водителката Николина Пишек ве соборува со својот изглед во шестата деценија. Имено, Николина Пишек позираше во црвен костим за капење

Прочитај повеќе
ПопуларноСелебрити

Ни беше омилена како Бренда од Беверли Хилс: Актерката Шенен Доерти почина на 54-годишна возраст

Актерката Шенен Доерти, позната по улогата во серијата Беверли Хилс, почина на 54-годишна возраст по долга борба со ракот на

Прочитај повеќе